Our Executive Team

Sub heading for executive team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec tristique orci a fringilla fermentum. Donec accumsan vel sem eu malesuada. Aliquam erat volutpat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Proin rhoncus magna at velit dignissim, ac convallis justo fringilla. Quisque sodales porta lorem quis blandit. Integer placerat accumsan augue, ut dignissim ligula condimentum.

Our Executive Team

Sub heading for executive team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec tristique orci a fringilla fermentum. Donec accumsan vel sem eu malesuada. Aliquam erat volutpat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Proin rhoncus magna at velit dignissim, ac convallis justo fringilla. Quisque sodales porta lorem quis blandit. Integer placerat accumsan augue, ut dignissim ligula condimentum.

 The team

Steve von Roretz

Chairman

steve@leppard.co.za

+27 83 326 6319

Glenn Standen

Chief Executive Officer

glenn@leppard.co.za

+27 82 829 4895

Andrea Minnaar

Executive Head of Underwriting

andrea@leppard.co.za

+27 83 650 6460

Liam Hederman

Executive Head of Technology

liam@leppard.co.za

+27 82 364 1548

Prenel Manikam

Executive Head of Finance

prenel@leppard.co.za

+27 73 221 6981

Fatima Ebrahim

Executive Head of Claims & Risk

fatima@leppard.co.za

+27 82 778 6026

Milesha Chetty

Executive Head of Marketing

milesha@leppard.co.za

+27 83 775 6912

 The team

Steve von Roretz

Chairman

steve@leppard.co.za

+27 83 326 6319

Glenn Standen

Chief Executive Officer

glenn@leppard.co.za

+27 82 829 4895

Andrea Minnaar /p>

Executive Head of Underwriting

andrea@leppard.co.za

+27 83 460 1767

Liam Hederman

Executive Head of Technology

liam@leppard.co.za

+27 82 364 1548

Prenel Manikam

Executive Head of Finance

prenel@leppard.co.za

+27 73 221 6981

Fatima Ebrahim

Executive Head of Claims & Risk

fatima@leppard.co.za

+27 82 778 6026

Milesha Chetty

Executive Head of Marketing

milesha@leppard.co.za

+27 83 775 6912

Need more information

Need more information

FOLLOW US

Stay up to date with all the latest corona virus information & news

Stay up to date with all the latest corona virus information & news

leppard.co.za 2022 © | All rights reserved | Designed & Developed by: WebDynamics